6 Nisan 2011 Çarşamba

Before& After :)))))40'lı yaşlar 40'lı bedenlerle olur düşüncesine inat, HGA ve Mevsimlerden Roma sayesinde evrimleşmiş halim:)))
bugün bu elbiseyi giyince önceki (kilolu) halimle çekildiğim fotoğraf geldi aklıma ve hemen bir foto daha çekildim ve işte son aylardaki evrimleşmiş halim:)))
Buradan bir kez daha Mevsimlerden Roma Blog yazarı Mehtap'a ve beni Mevsimlerden Roma blogu ile tanıştıran sevgili HGA'ya çok teşekkür ederim:))6 yorum:

 1. Kıskandım, imrendim, hayran kaldım...

  Yüzün hep güldün ve darısı başıma olsun...

  YanıtlaSil
 2. süpersin tebrikler azmine:) gerçi çok kilolu değilmişsin ama fark farketmiş hoş olmuşsun..

  YanıtlaSil
 3. Harika görünüyorsunuz. Kilolar ile birlikte yaklaşık 10 yaşta vermişsiniz :) Tebrik ederim. Oldukça sağlıklı görünüyorsunuz. Mevsimlerden romayı sizin sayenizde fark etmiştim. Diyetisyen kontrolünde zayıflamakta olan bana söz konusu site acayip moral verdi.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. şahane.....
  kütluyorum:)))

  YanıtlaSil
 5. sazan:) çok teşekkürler, hepimizin yüzü gülsün canım:))) ama kilo vermek moral veriyor insana:))) sende de fazla kilo yok ama aslında

  YanıtlaSil
 6. meyra:)) çok teşekkürler çok kilolu değildim ama balık etliydim, şimdi kendimi çok hafiflemiş hissediyorum:))

  hayat:)) çok teşekkürler iyi moral oldu, hım güzel iş verdiğin kilo kadar yaş da vermek:)))sen de en kısa zamanda hafiflersin, mevsimlerden roma ile buluşmana sevindim, bana hem moral verdi, beraberinde kilolarımı da götürdü:)) tavsiye ederim, sevgiler:)))

  cayna;)) canım:)) çok teşekkürler, öpüyorum seni:))

  YanıtlaSil